Příběh: Labyrint

30. 12. 2016 16:12:26

Dovoluji si Vás ještě naposledy před zapojením do příběhu upozornit, abyste si přečetli pravidla, informace a nejlépe i reálie. Pokud už to vše máte za sebou, samozřejmě se nenechávejte zdržovat a přidejte se nebo si je projděte čistě jen pro jistotu ještě jednou. Pokud už nějakou dobu hrajete, přimomínka Vám jen prospěje, nikdy si nemůžete být stoprocentně jistí, že něco nepřibylo nebo nezměnilo.

Než začnete hrát, zkontrolujte si, zda je Vaše registrace schválena, pokud ne, buď Vaše registrace není v pořádku nebo se k ní ještě administrátoři nedostali. V takovém případě mějte chvíli strpení, ani oni nejsou roboti.

Píšeme:

1. V ich nebo er-formě

2. Nejméně tři řádky (počítač, notebook)/deset řádků (mobil)

3. Mimo myšlenky a dialog spisovnou češtinou/slovenštinou

4. Smysluplné příspěvky

Vulgarismus povolen, ovšem vše má své meze

Způsob psaní:

- Činnost:

Nijak neupravovaný  text

- Dialog:

Tučný text ohraničený uvozovkami nebo pouze ohraničený uvozovkami

- Myšlenky:

Text psaný kurzívou nebo text psaný kurzívou a ohraničený uvozovkami

- Text netýkající se příběhu:

Za dvě lomítka

Příklad:

Správně:

Loudavým krokem šel až daleko za svou skupinou, ačkoli věděl, že by si měl pospíšit a držet se blíž za nimi. V tom si však všimnul, že se náhle všichni zastavili, přidal proto do kroku, aby se dozvěděl, co se stalo.  Sice tady vůbec nechtěl být a už vůbec ne s těmito lidmi, ale byl zvědavý. "Co se děje?" zeptal se hned jak se dostal k posledním ve skupině "Našli snad něco zajímavého?" promluvil k sobě v duchu a začal se cpát dopředu.

//Musím jít, za pár minut jsem zpátky

 

Špatně:

Šel daleko za ostatnímy, najednou se všichni zastavily a tak se rozeběhl k nim. Hned se jich zeptal co se děje, odpověděly mu že našly něco nezvyklýho, tak se procpal do předu aby to viděl.

Musim pryč, za chvíli jsem zpátky

- Dotyčný napsal krátký příspěvek

- Spousta pravopisných chyb

- Nedodržuje pravidla psaní

Zatím zde nic není

Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.