Šablona registrace

02. 01. 2017 18:50:00

Ještě než vůbec registraci začnete psát, raději si přečtěte pravidla, informace a samozřejmě i reálie.

Pokyny a pomůcky:

- Pro registraci si založte vlastní téma, které pojmenujete podle své postavy

- Před hraním počkejte na schválení

- Doporučuji si zkopírovat šablonu a registraci napsat v textovém dokumentu, jinak byste mohli o svou registraci přijít

- Pokud možno si ještě před psaním registrace zkontorolujte zabraná FC i jména postav

 

Šablona:

Přezdívka hráče: Jelikož může mít každý hráč více postav, bude dobré si ujasnit, která je čí a kolik jich vlastně má.

Kontakt: Hlavně bude zapotřebí email, který má každý, vzhledem k tomu, že se sem pomocí něj přihlásil.

 

Jméno: Jméno i příjmení, popřípadě nějaká ta přezdívka Vaší postavy. Opravdu si dejte pozor, aby se neopakovaly, hlavně příjmení by neměla být stejná, pokud nejde o záměr.

Věk: Do soutěže jsou vybírání ve věku od osmnácti do třiceti let, čemuž se musíte přizpůsobit. Samozřejmě pak musí odpovídat vzhledu.

Pohlaví: Většinou je to jasné, ale přesto je lepší si to ujasnit.

Povaha: Zde by měl být rozsáhlý, smysluplný a souvislý text, minimálně o deseti řádcích. Samozřejmě to nemusí být přes dvě stránky, ale také by to nemělo být příliš krátké, budete popisovat charakter člověka - ani nemůže být krátký. Než povahu vůbec začnete psát, rozmyslete se nad tím, jakou postavu chcete a jestli za ní vůbec budete schopni hrát. Čas od času se také vyplatí, když si po sobě registraci znovu přečtete, abyste povahu při hraní nezapomněli.

Schopnosti: Sem patří nějaké dovednosti, které Vaše postava umí nebo zvládá. Pamatujte ale, že tady nechceme mít Mary Sue postavy, takže nemůže umět všechno, na což musíte myslet i při hře. Opět to musí být souvislý text, počet řádků je ale jen na Vás.

Dovednosti: Dohromady musí dávat přesně sto bodů, pokud si nejste jistí, můžete si pomoct kalkulačkou.

Vytrvalost:

Rychlost:

Síla:

Provinění: Aby se Vaše postava dostala do labyrintu, musela provést něco, za co se jí dostalo trestu. Pokud nechcete postavu mít v labyrintu, nevyplňujte.

Vzhled: Opět souvislý text, nejlépe se píše s otevřený obrázkem toho, koho budete popisovat. Můžete sem připsat nějaké charakteristické znaky, jako jsou například tetování nebo jizvy. Počet řádků opět není určen.

FaceClaim: Přehled zabraných FC naleznete v informacích a pokud nějaký hledáte, je spousta stránek, které Vám můžou pomoct.

Fotografie: Můžete jich přidat více než jednu, ale pozor ať jimi nezaplníte celou stránku. Může to být klidně gif, ale poprosím o kvalitní fotografii

 

Zatím zde nic není

Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.