Kamil Star Guardian

09. 03. 2017 18:22:24

Jméno:

Kamil Star Guardian (Strážce Hvězd - v překladu)

Věk:

20 let

Pohlaví:

Muž

Povaha:

Kamil by se vysloveně dal považovat za plachého. Musí se na něj prostě jemně. Je to optimista, ale chybí mu důvěra v sebe. Věčně zamyšlený. Když si vás ale pustí k tělu, je milý, a strašně hodný. Kamil by nedokázal ublížit. I když si myslí, že ubližuje. Pomáhá každému, at' už je to tyran. Neumí lhát, další z jeho špatných vlastností. Snaží se nějak přežívat. Má prostě své vlastní myšlenky, a tak se i chová. I když je s ním lehká manipulace. V případech, kdy je zmatek je klidný. (I když by jsme ho všichni typli na to že začne vyšilovat.) Nejraději je sám se sebou, a není týmově založený. Nemá rád více lidí pohromadě. Příčí se mu to. Neříká o sobě moc věcí, spíše jen jméno. Romantický gentelmat, to je taky.

Na první pohled, vypadá jako bezstarostný muž. Opak je pravdou. On si zažil v životě již ne moc hezké záležitosti, a podle toho taktéž vypadá. Jizvy po celém těle, a dvě na obličeji, i když jsou patrně přehlédnutelné. Je opatrný, a věci si vždy promyslí, než je udělá. Neusmívá se, a působí chladně. Tak se k cizím i chová, pokud nechtějí nějakou pomoct. Pokud jde o něj, nenechá se omámit žádnou krásnou ženou. Nemá je ani tak moc rád, což je pravda. Rád se s nimi baví, nic víc. Nepřitahují ho.

Čekáte, že udělá krok, jenže on se otočí a vyrazí pryč. Dokáže zmást lidi svým pohledem. Nevíte co udělá, i když na to máte vjemy. Je inteligentní, ale i silný. Má trpělivost, at' už jste totální magoři, nebo naštvaní kolemjdoucí. Většinou se drží ale dále, od ostatních. Dříve než něco vysloví, přemýšlí nad tím. Neplácne jen tak nějakou otázku, má to promyšlené. Je mrštný, a docela přitažlivý. No nikoho nechce. Zatím.

Schopnosti:

Dobrý běžeč, ale taktéž umí šplhat. Umí obelstít nepřátele obyčejným pohledem. (Umíníte si, že půjde doprava, omyl, půjde vpřed.) 'Svůdník', i když sám nechce.

Dovednosti:

Vytrvalost: 20

Rychlost: 50

Síla: 30

Provinění:

Otec na něj svedl mučení, a následné zavraždění jeho 'přítele'.

FaceClaim:

Shawn Mendes

Vzhled:

Shawn Mendes <3: Shawn Mendes is coming in Montreal next year and I really really want to meet him. I love him and his music very much. He's just amazing :

Kdyby zde byly chyby, má maličkost se omlouvá, ale registrace byla psána včera ve 3 hod'ky ráno, dnes probíhaly pouze menší úpravy.

Zatím zde nic není

Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.