Alouette Truth Carpenter

06. 01. 2017 18:47:16

Přezdívka hráče: Pari

 

Kontakt: paribas01@seznam.cz

 

 

 

Jméno: Alouette Truth Carpenter

 

Věk: 19 let

 

Pohlaví: Žena

 

Povaha:

 

Podobně jako její vlasy je Alouette tak vytrvale nepoddajná, až z toho jde hlava kolem a ačkoli ji budete nejspíš většinu času stráveného s ní proklínat, nemůžete neocenit některé její vlastnosti. Začněme ovšem od začátku, tedy možnými prvními dojmy, okouzlením nebo omyly.

 

Pokud ji tedy někdo vidí poprvé, může v něm vyvolat trochu smíšené dojmy - pohledná a svým způsobem roztomilá osoba, to jistě, ale z jejího jednání se dá vycítit jistá nervozita, která se může pomalu přenášet i na dotyčného. A to o něj zřejmě ještě ani nezavadila pohledem. Později si ale člověk může začít všímat jisté elegance, která ji provádí při každém jejím kroku i pohybu a je až záviděníhodná. Už ji ale od toho momentu neopouští a to snad i kdyby právě padala na nos. A dále, co se týče těch omylů, přestože má andělskou tvář, není tak čistá a nevinná jak by se mohlo zdá a už vůbec ne bezbranná. Vlastně přesně naopak, možná není tak silná, ale rozhodně je chytrá a ví kde může získat navrch.

 

To by mohla být další věc, o které se můžeme u Al bavit. Opravdu je to velice chytrá, minimálně co se týče starého dobrého selského rozumu, a mazaná dívka. Mimo to je také opravdu všímavá a postupem času už se naučila porozumět řeči těla a díky tomu často vyzraje nad svými protivníky. Prostě si je tak nějak nastuduje a následně se snaží odhadovat, co udělají a jak by mohla naopak ona odpovědět. Vlastně to není nic moc zvláštního a strochou snahy a cviku by to pravděpodobně dovedl každý, ale jak už bylo řečeno na počátku je vytrvale nepoddajná, hlavně jde o to slovíčko "vytrvale", protože to k ní rozhodně patří. Protože aby zůstala tak nepoddajná a to zákonitě vůči čemukoli i komukoli, potřebuje k tomu i tu vytrvalost, bez té by to vydržela na pár hodin a pak by se prostě přizpůsobila okolí. Vytrvalosti a trpělivosti sice na rozdávání nemá, ale má jich dostatek na to, aby si s nimi vystačila ke svým potřebám. A když už jsme nakousli i tu nepoddajnost, nebylo by od věci něco málo povědět i o ní. Trochu zjednodušeně jde prostě o to, že se nenechá jen tak ovlivnit ostatními, dokáže své názory vyslovit, s jejich uhájením je to už ovšem složitější, a jestliže se její názory jiným nelíbí, nijak zvlášť to neřeší, většinou si za svým ale stojí. Samozřejmě za normálních událostí, pokud jde o jiné, nejspíš se ostatním přizpůsobí, samozřejmě s četnými poznámkami. Obecně o jízlivé poznámky u ní není nouze, ať už je to sarkasmus nebo pouhá ironie. To k ní prostě patří a hlavně kvůli tomu  většinou lidem leze na nervy. Ale nenechte se zmást, ačkoli takové poznámky pužívá, nechává si je projít hlavou, většinou jen aby prostě dobře zněly a jindy také, aby okolí příliš neranila nebo právě naopak.

 

Celkově se na svět většinou dívá spíše pesimistickým nebo realistickým úhlem pohledu a že by se jí dalo zrovna dvakrát věřit se taktéž úplně říci nedá. V každém případě v sobě skrývá svou osobitou krásu, kterou můžete v průběhu setkání poznat.

 

Schopnosti:

 

Jelikož není trestaná nějakým omylem, potřebovala se vždy z místa činnu co nejrychleji dostat. Právě proto snad není ani divu, že vyniká v běhu a dobře se orientuje tam, kde jiní nikoli, ale co se týče běhu, dokáže to opravdu rychle a v takovém tempu nějakou dobu vydržet. Samozřejmě nemůže sprintem běžet hodiny, ale nějakou vzdálenost uběhne. Přibližně tak dlouhou, aby ji nikdo nechytil. Dále umí šplhat a je jí naprosto šumák po čem. Je v tom opravdu dobrá, ale tady se naskytl ten problém, že má respekt, možná až strach z větších výšek než jsou tři až čtyři metry.

 

Kdybychom se bavili o umění, má určitý talent na kreslení. Ačkoli spíš více na črtání než kreslení a nemluvě o tom, že malbě se vyhýbá širokým obloukem jak jen to jde. Co se hudby týče, má ji ráda, ráda ji posluchá, ale rozhodně nezpívá. Zejména proto, že má absolutní hudební hluch.

 

Dovednosti:

 

Vytrvalost: 37

 

Rychlost: 45

 

Síla: 18

 

Provinění: Mnohočetné krádeže, čas od času zároveň ničení cizího majetku.

 

Vzhled:

To, co jistě okamžitě upoutá Vaši pozornost bude její husté a v poměru s vlasy tmavé obočí, většinou v rámci možností upravené. Pod každým z nich se pak nachází oko, samozřejmě jsou dvě a na první pohled jsou modré barvy, pokud se ale budete dívat detailněji, v každém z nich naleznete maličké žlutohnědé znaky. Jsou také ohraničené řadou řas ze spodu i z vrchu, ty jsou ale v poměru s obočím poněkud řídké. Čeho si v této oblasti také můžete velice čast všimnout jsou kruhy pod očima a samo sebou nos, který je "ohrnutý" - zkrátka jako by výtvarník v prostředku uřezával a uřezával, až z rovného udělal ten její nebo jako by prostě dostala do nosu a zůstalo jí to. Kousek od něj se nachází plné rty růžové barvy. Celý obličej se vyznačuje výraznějšími lícními kostmi a je ohraničený vlasy, které sahají až po lopatky a jsou od přírody lehce vlnité. Mají světlou barvu, nejspíše špinavá blond a jak už bylo řečeno, v poměru s obočím vypadají řídké, ve skutečnosti však jsou husté. Postavou se řadí mezi štíhlé dívky středně velkého vzrůstu.

 

FaceClaim: Cara Delevingne

 

Fotografie:

Alouette Truth Carpenter

Administrátor

08. 01. 2017, 20:57:32

Zdraví: 10

Energie: 10

Potrava: 10

Pití: 10


Neste přihlášen, pro přidání odpovědi se přihlašte.